MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Lamp shades 6456370

nr 645 6370

LAMP SHADES

3 pcs, olika, height: 17-22, nagg & skador.

4 st, olika, höjd: ca 22

Condition: nagg & skador

100

SEK 100

Monday June 14 2010
at 17:24:59

14/6 16:46:35 1      Vinnande bud

Majolika